Aktualności

XIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

Drukuj

Turniej KGW2018 003

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Drukuj

Wójt Gminy Główczyce ogłosiła konkurs na nabór kandydatów na członków komisji konkursowej w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego gminy Główczyce polegającego na wsparciu finansowym sportu w 2018 roku w zakresie piłki nożnej na poziomie klasy A i okręgowej.

Szczegółowe informacje zostaly zawarte w Zarządzeniu nr 15/2018 Wójta Gminy Główczyce z dnia 14 lutego 2018 roku.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego gminy Główczyce polegającego na wsparciu finansowym sportu w 2018 roku w zakresie piłki nożnej na poziomie klasy A i okręgowej

Drukuj

Wójt Gminy Głowczyce ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Główczyce polegającego na wsparciu finansowym sportu w 2018 roku w zakresie piłki nożnej na poziomie klasy A i okręgowej.

Szczegóły konkursu zawarte w ogłoszeniu - Zarządzenie nr 14/2018 Wójta Gminy Główczyce z dnia 14 lutego 2018 roku

Spotkanie informacyjne w Słupsku- podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Drukuj

pife2

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 16 lutego 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania m.in.:

• Aktywizacja zawodowa i podnoszenie kwalifikacji w ramach Funduszy Europejskich – wprowadzenie.
• Możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej, aktywizację zawodową oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych.
• Bezpłatne szkolenia i kursy językowe, komputerowe i zawodowe dla osób zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji.
• Wsparcie zwrotne na założenie działalności i kształcenie.
• Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Miejsce i termin spotkania:
Spotkanie odbędzie się w piątek 16 lutego 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 15 lutego 2018 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku, tel.: (59) 714 18 44 lub (59) 714 18 45

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci – poprzez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja- plik kontrolny JPK_VAT, Profil Zaufany

Drukuj

Na prośbę Ministerstwa Cyfryzacji zamieszczmy informację, dotyczącą postępowania przy składaniu pliku kontrolnego JPK_VAT. Obowiązek taki od 1 stycznia 2018r. dotyczy wszystkich płatników VAT, w tym prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Plik kontrolny JPK_VAT należy złożyć elektronicznie w Ministerstwie Finansów za pośrednictwem platformy e-PUAP, do czego niezbędne jest założenie Profilu Zaufanego. 

Załóż Profil Zaufany

 

 

Rejestr wyborców - film edukacyjny

Drukuj

Rejestr wyborców - film edukacyjny

Kursy, szkolenia, staże

Drukuj

List- kurs na rozwój

List- na fali ku karierze

List- rozwiń żagle

plakat bezpłatne staże

plakat

 

plakat-A3-vc 2

plakat 1

 

Bezpłatne badania- kolonoskopia

Drukuj

Informacja na temat bezpłatnych badań kolonoskopowych w Salusie tutaj.

Ankieta

Internetowa Giełda Rolna

Drukuj

logoagromarketInformujemy o możliwości skorzystania z nowoczesnej międzynarodowej giełdy rolnej Agro-Market24. Portal ten skupia społeczność rolną i sadowniczą w jednym miejscu. W Agro-Market24 producenci i kupujący mogą w łatwy i szybki sposób nawiązać współpracę. Za pomocą portalu producenci rolni, sadownicy mogą zamieszczać ogłoszenia rolnicze, a także szybko i bezpłatnie znaleźć zainteresowanych odbiorców na swoje produkty. 

Szczegóły na stronie: https://agro-market24.pl/

bip  glowczyce SIP     

                         

logo GAZ SYSTEM         brenna        partnerstwo